ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 692-555-343

AktualnościRozegrają pięć sparingów

20 stycznia 2021
skp-astra-twojaslupca-2

Pięć sparingów w swoim okresie przygotowawczym mają zaplanowanych seniorzy Słupeckiego Klubu Piłkarskiego.

Wszystkie spotkania rozegrane mają zostać na wyjeździe na sztucznych boiskach. Ich terminy ulegną jednak zmianie ze względu na wirusowe obostrzenia.

Przeciwnikami zespołu Mirosława Kwaśnego będą Lechia Kostrzyn, Noteć Czarnków, Olimpia Koło, Vitcovia Witkowo i Ostrovia Ostrów Wielkopolski.

Pierwszy mecz o stawkę słupczanie rozgrają w Pucharze Polski, kiedy to 27 lutego zmierzą się przy Gajowej z LKS Gołuchów.

Wznowienie rozgrywek ligowych zaplanowano na weekend 6-7 marca. Wówczas nasz zespół czeka wyjazd do Mroczenia na pojedynek z tamtejszym Orłem.

Na razie piłkarze trenują indywidualnie czekając na zniesienie obostrzeń. Po rozegraniu pierwszej rundy spotkań SKP z dorobkiem 38 punktów jest liderem swojej grupy.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 692-555-343

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved