ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościRuchy kadrowe w SKP Słupca

9 sierpnia 2019

 

Już jutro start nowego sezonu 2019/2020. W trakcie trwania letnich przygotowań w zespole SKP Słupca, nastąpiło kilka zmian kadrowych.

Zespół opuścili choćby Łukasz Pietrzak czy Konrad Kobylarek. Do zespołu Mirosława Kwaśnego doszli najzdolniejsi juniorzy: Oliwier Budny i Kacper Kajdan.

Przybyli: Oliwier Budny, Kacper Kajdan (z drużyny juniorów), Wiktor Adamczyk, Piotr Witowski (powrót po wypożyczeniu do Polanina Strzałkowo), Szymon Nowak, Łukasz Jaszczak (powrót z wypożyczenia do ZKSu Zagórów)

Ubyli: Filip Otchere (w trakcie rundy wiosennej), Konrad Kobylarek (wypożyczenie do Sokoła Kleczew), Łukasz Pietrzak (Kujawianka Izbica Kujawska transfer definitywny), Norbert Lorencki (wyjazd), Tomasz Rosiński (Czarni Ostrowite), Jakub Ciesielski (Polanin Strzałkowo), Jakub Woźniak (nie wznowił treningów)

 

TEKST/FOTO: Krystian Rybarczyk/Twoja Słupca.pl /Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved