ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościRywalizowali w wojewódzkim finale Tymbark Cup

26 maja 2022
trabczyn-tymbark-cup-twojaslupca

We wtorek w Szamotułach odbyły się Finały Wojewódzkie Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórko na Stadion o Puchar Tymbarku” U-10. W rozgrywkach wzięły udział najlepsze drużyny z województwa wielkopolskiego wyłonione w turniejach powiatowych.

-Drużyna SP Trąbczyn rywalizowała w grupie E z ekipami: SP Wyrzysk oraz AS Orlik Kaźmierz. Niestety nasi piłkarze oba mecze przegrali i zakończyli udział w turnieju na fazie grupowej.

Turniej był bardzo ciekawym doświadczeniem dla naszych zawodników. Mogli się oni zmierzyć z najlepszymi drużynami z całej Wielkopolski. Na zakończenie zmagań młodzi piłkarze otrzymali upominki ufundowane przez sponsorów turnieju. Dziękujemy naszym młodym piłkarzom za ambitną walkę! Gratulujemy!-czytamy w relacji szkoły.

Szkołę z Trąbczyna reprezentowali: Antoni Bartoszczak, Jan Bączkiewicz, Patryk Dziatkiewicz, Wojciech Kałmucki, Mateusz Kopczyński, Paweł Olejniczak, Tobiasz Szambelan, Jakub Szymkowiak, Jan Wolniewicz, Bartosz Żelek. Opiekunami zawodników byli Michał Rek i Justyna Ościsłowska.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved