ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościSala Szkoleniowo-Konferencyjna powstała na słupeckim stadionie

6 kwietnia 2023
sala-konferencyjna-stadion-twojaslupca

Dzięki pracy osobistej i zaangażowaniu finansowemu udało się stworzyć pomieszczenie, które służyć będzie do celów dydaktycznych, analizy meczów oraz szkoleń.

– W tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować Wszystkim Członkom Zarządu: Wiesławowi Banasiakowi, Mariuszowi Nawrotowi, Piotrowi Dzwoniarskiemu i Mirosławowi Bednarowiczowi, a także członkom Komisji Rewizyjnej: Michałowi Reksowi, Jackowi Mikołajczykowi oraz Krzysztofowi Rewersowi.

Podziękowania należą się także: burmistrzowi Michałowi Pyrzykowi, dyrekcji MOSiR-u, firmie remontowej NOWBUD Piotra Nowaka, firmie ogólnobudowlanej Pawła Kopra, przedsiębiorstwu wielobranżowemu AB – TransBud Adriana Badowskiego ze Strzałkowa, Tomaszowi Pawłowskiemu, Dyrektorowi Generalnemu firmy Hellermanntyton z Kotuni oraz firmie transportowo-logistycznej ETSL Marcina Skorniaka z Ostrowa Kościelnego – podsumowuje prezes SKP Szymon Grzywiński.

 

TEKST: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved