ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

Aktualności„Skołowani”

20 listopada 2023
skp-olimpia-kolo-twojaslupca-13

Kolejną wysoką porażkę w meczu w ramach rozgrywek V ligi ponieśli seniorzy SKP Słupca. Przy Gajowej nasza drużyna uległa Olimpii Koło 0:5.

Mecz od początku do końca przebiegał pod dyktando gości. Miejscowi nie stworzyli większego zagrożenia pod ich bramką.

Słupczanie mieli duże problemy z wyprowadzaniem piłki z własnej lini obrony. Ich gra polegała głównie na szukaniu długich zagrań na połowę rywali.

W 13 minucie po błędzie w rozegraniu piłki rywale zdobyli prowadzenie. Chwilę później powinni je podwyższyć jednak z bliska strzelili niecelnie.

W 30 minucie było już 0:2 po kolejnym fatalnym rozegraniu od bramki SKP. Tuż po zmianie stron Olimpia praktycznie rozstrzygnęła losy meczu,  kiedy po strzale z dystansu zdobyła gola na 0:3.

Do 90 minuty rywale dorzucili jeszcze dwa trafienia i pewnie wygrali 0:5. Ostatni mecz w tej rundzie SKP zagra w czwartek.

Wówczas w zaległym spotkaniu zmierzy się w Koninie z tamtejszym Górnikiem.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved