ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 692-555-343

AktualnościSokół lepszy w Pucharze

3 kwietnia 2019

 

Po słabym meczu seniorzy Słupeckiego Klubu Piłkarskiego przegrali z Sokołem Kleczew 0:1 i zakończyli swoją przygodą z tegoroczną edycją Pucharu Polski. 

Przed meczem oficjalnie wręczono nowy komplet strojów, którego fundatorem jest Daiusz Zaparty z firmy Darluk. Kibice, którzy przybyli na stadion z pewnością byli zawiedzeni poziomem widowiska, w którym obie drużyny grały jakby na pół gwizdka.

Mimo tego o wiele więcej sytuacji stworzyli goście. Jedną z nich wykorzystał już w 37 minucie Jakub Dębowski. W drugiej połowie obraz spotkania nie uległ zmianie.

Tego dnia miejscowi nie mieli argumentów aby dostatecznie zagrozić bramce rywali. Brakowało również walki i zaangażowania.

W finale Pucharu Polski na szczeblu KOZPN Sokół zagra z Górnikiem Konin, który pewnie pokonał Wilki Wilczyn 4:1. Skrót spotkania i komentarze trenerów po meczu obejrzycie na naszym filmie.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl /Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

 

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 692-555-343

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved