ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościStałe fragmenty zadecydowały o wyniku

30 marca 2024
skp-zjednoczeni-trzemeszno-twojaslupca-17-kopia

Porażką 1:3 zakończyło się starcie seniorów Słupeckiego Klubu Piłkarskiego. w ramach rozgrywek Red Box V ligi. Nasz zespół uległ Zjednoczonym Trzemeszno.

Po pierwszej połowie goście prowadzili 0:1. Po jednym z rzutów wolnych w polu karnym niefortunnie interweniował Patryk Krawiec, który skierował piłkę do własnej bramki.

W drugich 45 minutach słupczanie próbowali grać nieco odważniej. Brakowało jednak konkretów. Na taki zdecydował się Patryk Maciejewski, który strzałem z dużej odległości zaskoczył bramkarza rywali z Trzemeszna.  Było 1:1.  Wtedy po jednym z ostrych wejść, rywali boisko musiał opuścić Kacper Łabędzki.

Wówczas na boisku zrobiło się nerwowo. Gospodarze zamiast na grze, bardziej skupiali się na dyskusjach z sędziami. O wyniku meczu zadecydowały jednak dwa stałe fragmenty gry. Najpierw po zagraniu ręką w polu karnym SKP goście wyszli na prowadzenie, skutecznie egzekwując jedenastkę.

Z kolei w samej końcówce, po szybkim kontrataku i faulu Roberta Zdunka ustalili wynik strzałem z rzutu wolnego. Słupecki kapitan za to zagranie obejrzał drugą żółtą, a co za tym idzie czerwoną kartkę.

6 kwietnia na wyjeździe SKP zagra z Meblorzem Swarzędz.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved