ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 692-555-343

AktualnościTrzy zwycięstwa, cztery porażki i remis

21 września 2020
mlodziez-skp-twojaslupca-3

To bilans spotkań młodzieżowych drużyn Słupeckiego Klubu Piłkarskiego podczas minionego weekendu.

W Rychwale rywalizowały żaki. W turnieju rozgrywanym w nowej formule wynik nie był jednak brany pod uwagę.

 

 

Orlicy starsi ulegli Górnikowi Konin 7:10, natomiast młodsi Olimpii Koło 5:10. Drużyna młodzika  młodszego przegrała na wyjeździe z Orlikiem Miłosław 11:2.

Bramki dla SKP strzelili Franciszek Rutkowski i Konrad Zauer.- Była to cenna lekcja dla naszej drużyny- komentuje trener, Dariusz Gromadowski. Młodzicy starsi z kolei 2:2 zremisowali ze Zjednoczonymi Rychwał.

 

 

W lidze trampkarzy młodszych zawodnicy SKP na wyjeździe pokonali Akademię Reissa 4:2. Dwie bramki zdobył Jacek Ziemski, a po jednej dołożyli Mateusz Jóźwiak i Igor Janiak.

Trampkarze starsi wygrali z kolei 2:0 z Kasztelanią Brudzew po bramkach Damiana Stefańskiego i Wiktora Laskowskiego, a młodzicy młodsi pokonali 2:1 Wartę Rumin dzięki trafieniom Kacpra Króla.

 

 

Porażki 3:4 z Polonią Środa Wielkopolska doznali słupeccy juniorzy młodsi. Mimo prowadzania 3:1 po bramce samobójczej i trafieniach Janiaka oraz Burdy zespół Wojciecha Henke po błędach indywidualnych stracił trze gole

Trafienie przesądzające o wyniku padło w ostaniej minucie spotkania.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 692-555-343

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved