ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościTurniej Żaków

3 marca 2020

10 drużyn wzięło udział w Turnieju Żaków w piłce nożnej rozgrywanym w sobotę w hali sportowej w Kowalewie Opactwie.

Jego organizatorami byli Słupecki Klub Piłkarski i Koniński Okręgowy Związek Piłki Nożnej.

W turnieju triumfowała drużyna LKS-u Ślesin tuż przed Akademią Lecha Poznań z Konina oraz zespołem SKP Słupca.

 

 

Najlepszym bramkarzem został Artur Kluga z SKP, zawodnikiem Wiktor Prus z LKS Ślesin, a Królem Strzelców Wojciech Zaparty z SKP.

Wybrano również najlepszego zawodnika z Gminy Słupca, Aleka Reksa oraz wyróżniono Nikodema Dębińskiego z drużny gospodarzy.

Zarząd Słupeckiego Klubu Piłki Nożnej pragnie serdecznie podziękować za pomoc w organizacji turnieju piłki halowej w kategorii Żak F!, który został rozegrany 29 lutego br.: Zarządowi Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Koninie z prezesem Grzegorzem Pietrzakiem na czele, wójt gminy Słupca Grażynie Kazuś, przewodniczącemu Rady Gminy Słupca Jerzemu Kopczyńskiemu, dyrektor Szkoły Podstawowej w Kowalewie Oparcie Beacie Przybylskiej oraz licznemu gronu rodziców, opiekunów i przyjaciół słupeckiej piłki.

Osobne podziękowania składamy firmie Konspol Bis ze Słupcy za przekazane produkty drobiarskie, które zostały wykorzystane na wyżywienie uczestników zawodów.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved