ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościTylko remis u siebie

13 maja 2019

 

Kolejny mecz bez zwycięstwa. Seniorzy SKP Słupca zremisowali na swoim stadionie z Piastem Kobylin 2:2.

Pierwsza połowa meczu należała do gości, którzy w 22. minucie objęli prowadzenie po samobójczym trafieniu Andrzeja Górskiego. Kwadrans później po golu Patryka Wciórki było już 0:2. – Pierwszą połowę naprawdę trudno jest komentować, bo zagraliśmy katastrofalnie, bez jakiegokolwiek zaangażowania, a ponadto tracimy bramki w banalny sposób – komentował trener SKP, Wojciech Henke.

Po zmianie stron gospodarze zaczęli grać dużo lepiej i wzięli się do odrabiania strat. Gola kontaktowego strzelił w 55. minucie Konrad Kobylarek, a tuż przed końcem meczu wynik na 2:2 ustalił Jakub Kwaśny.

– Jestem zadowolony, że po fatalnej pierwszej połowie udało nam się uratować chociaż punkt, ale tak naprawdę gdybyśmy wykorzystali sytuacje, które sobie stworzyliśmy to powinniśmy to spotkanie wygrać.

W drugiej połowie cały zespół zaangażował się i walczył o to by osiągnąć korzystny rezultat. Takiego właśnie zaangażowania oczekuję od zawodników, by te ostatnie spotkania zaprocentowały w przyszłym sezonie. Zagraliśmy mocno odmłodzonym zespołem i uważam, żeci zawodnicy są w stanie wygrywać, jeśli tylko zagrają tak jak w drugiej połowie – zakończył trener.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl /Janusz Wiśniewski/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved