ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 692-555-343

AktualnościVictoria wygrywa w derbach

8 sierpnia 2021
skp-wilki-twojaslupca-6

Porażki 4:3 w wyjazdowym meczu we Wrześni w ramach rozgrywek IV ligi doznali seniorzy SKP Słupca.

-Trudny mecz na ciężkim terenie. W tym spotkaniu padło siedem bramek napewno widowisko dla kibiców ale my daliśmy rywalom dwa prezenty. Jeden gol to kuriozalna bramka samobójcza, druga prezent, a trzecia bramka moim zdaniem po faulu na Koziorowskim w środku pola dostajemy kontrę.

Mimo braku tylu zawodników kluczowych dla nas pierwsza połowa przebiegła bez walki. Byliśmy za daleko od przeciwnika, brak dokładności, graliśmy tak jakbyśmy byli na sparingu. Dwie zmiany w przerwie i mocne słowa w szatni napewno sprawiły, że na drugą polowe wyszedł inny zespół.

Zdobyliśmy 3 bramki po stałych fragmentach, nie ustrzegliśmy się jednak błędu tracąc czwartą,  ale nawet po niej mieliśmy kilka fajnych okazji żeby ten mecz przynajmniej zremisować.

Trochę szkoda, że gospodarze nie zgodzili się na przełożenie tego meczu ponieważ my mieliśmy spore problemy kadrowe i nie mogło zagrać w tym spotkaniu sześćciu naszych podstawowych graczy. Mimo tego mogliśmy wywieźć punkty z trudnego terenu- relacjonuje trener SKP Mirosław Kwaśny.

Gola dla słupczan zdobyli Daniel Bednarowicz, Igor Sarnowski i Tomasz Koziorowski. W sobotę przy Gajowej słupczanie zagrają u siebie z Górnikiem Konin.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 692-555-343

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved