ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościWygrali w Kazimierzu

9 listopada 2020
skp-raszkowianka-twojaslupca-3

1:0 w wyjazdowym meczu Polonusa Kazimierz Biskupi pokonali seniorzy SKP Słupca.

Gola na wagę zwycięstwa w 71 minucie zdobył Michał Lorencki.

-Cieszą trzy punkty i niezła gra. Szkoda tylko bo mogliśmy ten mecz zamknąć na 3:0 po świetnych sytuacjach Witowskiego i Sikorskiego, którzy nie wykorzystali swoich stuprocentowych okazji.

W końcówce spotkania gospodarze mieli swoją szansę gdzie mogło się to zemścić. Z przebiegu spotkania byliśmy zespołem lepszym i w pełni zasłużyliśmy na zwycięstwo- mówi trener SKP, Mirosław Kwaśny.

W środę jego zespół w Dobrowie z tamtejszą Wartą zmierzy się w Finale Pucharu Polski na szczeblu KOZPN. Z kolei w sobotę do Słupcy w na kolejny mecz ligowy przyjedzie Stal Pleszew.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved