ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościWygrali w Krotoszynie

14 kwietnia 2019

 

2:0 w wyjazdowym meczu Astrę Krotoszyn pokonali seniorzy SKP Słupca.

Gole dla naszego zespołu strzelali Konrad Kobylarek i Łukasz Pietrzak. -Znając potencjał oraz mocne strony Astry przed meczem nieco się obawialiśmy tego starcia.

Moim zdaniem spotkanie było wyrównane ale nie stało na wysokim poziomie. Przez 90 minut to my stworzyliśmy sobie więcej sytuacji strzeleckich i dlatego chyba bardziej zasłużyliśmy na te 3 punkty.

Jestem zadowolony z tego, że grając przeciętnie potrafiliśmy zadać decydujące ciosy i ostatecznie zwyciężyć. Duże znaczenie miała też nasza gra w defensywie.

Zawodnicy bardzo dobrze to organizowali przez co przeciwnik nie oddał właściwie żadnego groźnego strzału- relacjonuje trener Wojciech Henke.

W sobotę o 16:00 przy Gajowej mecz z Odolanovią Odolanów.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Ania Krystek/www.glokalna.pl /Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved