ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościWygrali w pierwszym meczu sezonu

4 sierpnia 2020

 

Zwycięstwo w swoim pierwszym ligowym meczu w nowym sezonie odnieśli seniorzy SKP Słupca, którzy pokonali Orła Mroczeń 3:2.

Bramki dla gospodarzy zdobywali Jakub Kwaśny, Kamil Sikorski i Jacek Mikołajczyk.

-Dobra pierwsza połowa w naszym wykonaniu gdzie prowadziliśmy 2:1. Po przerwie zaraz podwyższyliśmy na 3:1, a goście odpowiedzieli po 10 minutach.

Końcówka spotkania byłą strasznie nerwowa mieliśmy cztery świetne okazje na dobicie przeciwnika ale byliśmy strasznie nieskuteczni.

W drugiej połowie nie mieliśmy już takiej płynności gry jak do przerwy i graliśmy bardzo niedokładnie. Na a inaugurację z kandydatem do awansu zdobywamy 3 punkty i to jest najważniejsze- mówi trener, Mirosław Kwaśny.

W kolejnym meczu na wyjeździe słupczanie zagrają z MKS Dąbie.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved