ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościWygrana w końcówce

22 marca 2022
skp-victoria-twojaslupca-2

Do dość udanych mijający weekend zaliczą piłkarskie drużyny z Powiatu Słupeckiego.

Oprócz ligowego zwycięstwa Polanina, o którym informowaliśmy w sobotę w Koninie z tamtejszym Górnikiem wygrali także seniorzy SKP Słupca. Po przeciętnym meczu gola na wagę trzech punktów w samej końcówce zdobył Oskar Pietrzak.

Punktami na wyjeździe w pierwszym meczu ligowym w rundzie wiosennej ze Zjednoczonymi Rychwał podzielili się z kolei Czarni Ostrowite. Gola na 1:1 zdobył z rzutu karnego Łukasz Piguła.

W ostatnim sparingu przed startem swoich rozgrywek  aż 4:0 na wyjeździe Wartę Pyzdry ograły ZKS Orły Zagórów. Gole dla zwycięzców strzelali: dwa Arkadiusz Kukulski, a po jednym Eryk Kopaczewski i Krzysztof Czerniak.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved