ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 692-555-343

AktualnościWynik do przyjęcia. Gra do poprawy.

23 września 2019

 

2:0 ostatni zespół w tabeli, czyli Zefkę Kobyla Góra pokonali u siebie seniorzy SKP Słupca.

Wydawało się, że mecz z zespołem, który w siedmiu spotkaniach zgromadził zaledwie jeden punkt będzie łatwą przeprawa dla graczy z Gajowej.

Tak się jednak nie stało. Mimo szybko zdobytej bramki przez Kamila Sikorskiego, który wykorzystał podanie Jacka Mikołajczyka większość starcia była prawdziwą drogą przez mękę dla słupeckiego zespołu.

Mimo chaotycznej gry podopieczni Mirosława Kwaśnego stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji bramkowych, których jednak nie wykorzystali.

 

 

To sprawiło, że do końca wynik był sprawą otwartą. Swoje okazje mieli też goście, a szczególnie druga połowa stała na dość niskim poziomie.

W końcówce sprawę wygranej wyjaśnił wprowadzony na plac gry Oliwier Budny, który kapitalnym strzałem z rzutu wolnego w samo okienko bramki rywali ustalił wynik meczu na 2:0.

Za tydzień SKP zagra wyjazdowy mecz z liderem w Wilczynie do którego traci aktualnie pięć punktów i zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 692-555-343

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved