ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościWysoka przegrana w Trzemsznie

29 sierpnia 2023
skp-seniorzy-twojaslupca

Wysoko, bo aż 0:7 ze Zjednoczonymi Trzemeszno na wyjeździe przegrali seniorzy SKP Słupca.

Nasza drużyna od około 35 minuty grała w dziesiątkę po drugiej żółtej i czerwonej kartce dla Aleksandra Rybarczyka. Wówczas przegrywała już jednak 0:3.

– Zdarzały się nam wysokie przegrane już w poprzednim sezonie, ale dziś chyba był to jeden z najsłabszych jeśli nie najsłabszy mecz w jakim przyszło mi prowadzić SKP Słupca.

Pomimo, że na papierze pierwsza jedenastka wyglądała obiecująco, to na boisku wyglądało to bardzo źle, a strata bramek w pierwszej połowie była tego efektem. Po czerwonej kartce dla Olka Rybarczyka rywal już totalnie kontrolował przebieg meczu i stąd taki wynik. Boli to, że zawodnicy nie wyciągają wniosków z popełnianych błędów.

Liczyłem, że czas będzie grał na naszą korzyść i drużyna zacznie się scalać i tworzyć zespół ale jeszcze niestety na boisku pojawiamy się jako zlepek 11 zawodników.

Dopóki to nie ulegnie zmianie i nie zaczniemy tworzyć zespołu na boisku będzie nam bardzo trudno o zdobycz punktową, a przed nami kolejne ciężkie mecze – komentuje trener, Łukasz Kubzdyl.

W następnym spotkaniu przy Gajowej Słupczanie zagrają z Meblorzem Swarzędz.

 

TEKST:FOTO Twoja Słupca.pl/Krystian Rybarczyk/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved