ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościXbeton Cup przed nami

22 listopada 2021
IMG_8774

8 drużyn złożonych z zawodników urodzonych w 2011 r. i młodszych weźmie udział w Mikołajkowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej – Xbeton Cup. Zawody odbędą się 28 listopada (niedziela) w hali słupeckiego MOSiR-u. Początek o 9.00.

– Za nami sezon gry na boiskach trawiastych. Czas by rozpocząć zmagania w rozgrywkach halowych. Jako SKP Słupca postanowiliśmy zorganizować takie zmagania już teraz, w czasie gdy czuć już będzie atmosferę popularnych Mikołajek. Turniej odbędzie się o puchar Prezesa firmy Xbeton z siedzibą w Wólce (gmina Strzałkowo), z którym to przedsiębiorstwem bardzo dobrze układa nam się współpraca reklamowo – marketingowa.

Cieszymy się, że razem możemy zrobić pożyteczną imprezę sportową dla dzieci i młodzieży, których coraz więcej pojawia się na treningach SKP. Obecnie to blisko 300 młodych adeptów piłkarstwa – mówią działacze słupeckiego klubu.

W słupeckich zmaganiach Xbeton Cup wystąpi 8 zespołów. Obok gospodarzy będą to jeszcze ekipy: KKS 1925 Kalisz, Górnika Konin, Sokoła Kleczew, Szkółka Piłkarska Waldemara Przysiudy z Wrześni, Ole Golina, Szkółka Piłkarska Jerzego Banaszaka z Konina oraz MUKS Licheń Stary.

Dla najlepszych zawodników przewidziano atrakcyjne nagrody.

 

 

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved