ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościŻaki rywalizowały na turnieju w Słupcy

12 października 2020
zaki-skp-twojaslupca

Swoich sił w turnieju rozgrywanym na boisku przy ulicy Gajowej próbowały słupeckie Żaki.

Nowa formuła turniejów w tej kategorii wiekowej toczy się bez wyników i klasyfikacji.

Młodsi zawodnicy SKP Słupca pod wodzą Szymona Nowaka rywalizowali z Polonią Golina, Tulisią Tuliszków, Zjednoczonymi Rychwał, Warta Rumin, Górnikiem Konin i ZKS Orłami Zagórów.

Starsi z kolei swoje mecze rozgrywali z LKS-em Ślesin, GKS-em Sompolno, Orionem Skulsk, ZKS Orłami Zagórów i Wartą Kramsk.

Również w miniony weekend drużyna młodzika młodszego SKP rozgrywała swój mecz ligowy z Górnikiem Konin.

-Goście po pierwszej połowie wygrywali 0:1. W drugiej zawodnicy SKP odwrócili losy spotkania i wyszli na prowadzenie 3:2, lecz w ostatnich minutach straciliśmy bramkę i ostatecznie zremisowaliśmy 3:3- mówi trener zespołu, Dariusz Gromadowski. Dwie bramki dla słupczan zdobył Cyprian Banasik, a jedną dołożył Oskar Zataj.

Wysoko w Tuliszkowie wygrali natomiast orlicy Wojciecha Henke pokonując Tulisię 11:5. Z kolei Orlicy Leszka Wyszyńskiego ulegli Hetmanowi Orchowo 4:3, a wszystkie gole strzelił Kuba Nawrot.

Remisem 2:2 zakończyło się starcie młodzików starszych SKP z Oranje Konin. Dwa gole dla zespołu Patryka Krawca zdobył Wiktor Rzemyszkiewicz.

W kategorii juniora młodszego w Lidze Wojewódzkiej KKS Kalisz wysoko pokonał SKP Słupca 8:1. Honorowa bramkę zdobył Kamil Kołodziejski.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved