ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 571-443-701

AktualnościZjednoczeni rozbici

14 września 2020
skp-zjednoczeni-twojaslupca-10

Pewne zwycięstwo 3:0 nad Zjednoczonymi Rychwał na własnym stadionie odnieśli seniorzy SKP Słupca.

Goście od początku nastawili się na obronę własnej bramki i swoich okazji szukali w kontratakach. Przez długi czas mecz był jednak dość wyrównany, a słupczanie nie mogli znaleźć recepty na sforsowanie obrony rywali.

Udało się to dopiero w 27 minucie, kiedy po podaniu Adriana Stawowego gola zdobył Piotr Witowski. Drużyna wykonała tradycyjną kołyskę dla Dariusza Gromanowskiego, który został niedawno ojcem.

SKP zaczął przeważać, jednak mimo kilku okazji do przerwy wynik nie uległ zmianie.

 

 

W 56 minucie piłkę w środku pola stracił Jacek Mikołajczyk. Kapitan zespołu natychmiast ją odzyskał i zaraz potem zagrał dokładne prostopadłe podanie do Igora Sarnowskiego, który podwyższył wynik na 2:0. Słupczanie mogli jeszcze zdobyć więcej bramek ale dopiero w końcówce na 3:0 ustalił go Jakub Kwaśny.

Goście mimo kilku prób nie stworzyli sobie stuprocentowej sytuacji do zdobycia bramki kontaktowej. Za tydzień gracze Mirosława Kwaśnego na wyjeździe zagrają z Zefką Kobyla Góra.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 571-443-701

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved