ul. Gajowa 462-400 Słupca
TEL: 692-555-343

AktualnościZostali Mistrzem jesieni

26 października 2020
mlodziez-skp-twojaslupca

Jedne z ostatnich spotkań podczas minionego weekendu rozegrali słupeccy młodzieżowcy.

Orlicy SKP pod wodzą Leszka Wyszyńskiego wygrali w Wilczynie 3:2. Dwie bramki zdobył Gracjan Roszak, a jedną Kuba Nawrot.

Z kolei Orlicy Wojciecha Henke ulegli Olimpii Koło 4:9. Dwa gole dla słupczan strzelił Michał Biadasz, a po jednym dołożyli Tytus Wiatrowski i Cezary Ratajczyk.

Mistrzem jesieni w kategorii trampkarza starszego zostali gracze Patryka Krawca, którzy pokonali Wartę Pyzdry 4:2 po trzech bramkach Kacpra Matuszewskiego i jednej Olafa Adamskiego.

W minionej rundzie wygrali oni wszystkie mecze w swojej w grupie zdobywając 18 punktów i 38 goli przy 7 straconych.

Wygraną rundę jesienną zakończyli także młodzicy starsi SKP, którzy 4:1 triumfowali  w Turku z tamtejszym Turem. Trzy gole dla naszego zespołu strzelił Wiktor Rzemyszkiewicz, a jednego Michał Chmura.

Wysoko bo 8:2 w Turku przegrali natomiast Juniorzy Młodsi SKP MOS. Dwa gole dla gości zdobył Jakub Burda.

 

TEKST/FOTO: Twoja Słupca.pl/Zakaz kopiowania treści bez zgody administratorów

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

O nas

Słupecki Klub Piłkarski jest bezpośrednim spadkobiercą MKS Pogoń Słupca, którego największym sukcesem była gra w III lidze. Pogoń Słupca to nieistniejący już klub powstały w 1964 roku. W latach 1978-1988 klub nosił nazwę MKS Budowlani, po tym okresie powrócił do starej nazwy, pod którą funkcjonował aż do 1999 roku. SKP aktualnie występuje w III Grupie Ligi Międzyokręgowej w Wielkopolsce i rozgrywa mecze na stadionie miejskim mieszczącym się w Słupcy przy ulicy Gajowej.

VIDEO

ADRES

Słupca ul. Gajowa 4

62-400 Słupca

mail: kontakt@skpslupca.pl

tel: 692-555-343

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved